Piły / Frezy piłkowe

home » Produkty » Katalog produktów » Piły / Frezy piłkowe

Wyjątkowa precyzja cięcia

Dzięki zastosowaniu nakładek z węglika spiekanego oraz najnowszej technologii wytwarzania piły FABA charakteryzują się wyjątkowo dokładną precyzją cięcia i długą żywotnością ostrzy.
 

Szeroki zakres zastosowań

Oferujemy piły do cięcia wzdłużnego pojedynczo i na wielopiłach oraz do ciecia poprzecznego wszystkich rodzajów drewna. Możliwość zastosowania do wszystkich rodzajów pilarek i wielopił w zakresie średnic od 100 do 750 mm. Specjalizujemy się w produkcji pił do cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych ULDF, LDF, MDF, HDF, tworzyw sztucznych KORIAN, PCV, metali nieżelaznych - ALUMINIUM.
 

Róż ne rodzaje uzębienia

Dopasowane do indywidualnych wymagań odpowiedniego rodzaju uzębienia pozwala uzyskać wyższą jakość obrabianych powierzchni.
 

Najnowsze technologie

Piły z nakładkami z polikrystalicznego diamentu DP (DIA) charakteryzują się zwiększoną żywotnością.
 

Ochrona środowiska

Piły VS charakteryzują się zmniejszona hałaśliwością. Piły niskoszumowe VS przeznaczone są głównie do cięcia płyt z materiałów drewnopochodnych.

Copyright All Rights Reserved © 2019 Maphond | Projekt i realizacja: art-MEDIA | Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności